Nowoczesne magazyny w Warszawie – przegląd

Warszawa jest jednym z regionów, w których deweloperzy realizują najwięcej obiektów magazynowych. Poszukiwane są także tereny w okolicy, z dobrym dojazdem oraz dostępnością do kadry. Wybraliśmy kilka godnych uwagi inwestycji – zobacz najważniejsze powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Warszawie.

Wynajem powierzchni magazynowych w Warszawie cieszy się ogromną popularnością. Obok Łodzi czy Dolnego Śląska jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji. Popyt na tereny inwestycje jest ogromny, cały czas budowane są nowe hale produkcyjne w Warszawie oraz parki logistyczne w miejscowościach pod Warszawą. Można wymienić chociażby Błonie, Janki-Raszyn czy Górę Kalwarię.

Przykładowe magazyny – wynajem, Warszawa i okolice

7R City Park Warszawa-Targówek. Jest to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany w granicach Warszawy, w dzielnicy Targówek. 8 km dzieli go od centrum Warszawy, ale dostęp do komunikacji miejskiej jest stąd bardzo dobry. Jego zaletą jest z pewnością położenie. Dostępną przestrzeń można elastycznie zaaranżować i dopasować do wymagań najemcy.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie – City Logistics Warsaw II. Obiekt znajduje się w Dzielnicy Białołęka (Żerań), czyli od centrum jest oddalony 11 km. Od Trasy Toruńskiej (drogi ekspresowej S8) dzielą go tylko 3 km, a 21 km od Lotniska Chopina w Warszawie. Oferuje magazyny na wynajem w Warszawie, całkowita powierzchnia wynosi 13 800 mkw. Park gwarantuje regularne, bezproblemowe i terminowe dostawy na terenie Warszawy i okolic.

Bokserska Distribution Center. Całkowita powierzchnia magazynowa w tym obiekcie wynosi 17 690 mkw. To nowoczesny park biznesowy łączący kilka funkcji. Pełni rolę magazynową i biurową. Park znajduje się w warszawskiej dzielnicy Służewiec, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S79, którą można z kolei dojechać do drogi ekspresowej S2. Centrum Warszawy znajduje się 10 km od obiektu, a Lotnisko Chopina 3 km.

Panattoni Park Janki I. Wynajem magazynu w Warszawie jest drogą inwestycją, dlatego często większe obiekty i w lepszej cenie można znaleźć na obrzeżach miasta. Przykładem są Janki – Panattoni Park Janki to 19 540 mkw.

Nowoczesne centrum magazynowe znajduje się niedaleko drogi ekspresowej S8 przebiegającej z Wrocławia do Białegostoku, 15 km od centrum i Lotniska Chopina oraz 5 km od drogi ekspresowej S2. Była to kolejna inwestycja Panattoni Europe w okolicach Warszawy. Teren inwestycyjny okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż obecnie deweloper zrealizował już kolejne inwestycje pod nazwą Panattoni Park Janki.